با تشکر از بازدید شما از سایت رویین کالا، لطفا قبل از استفاده از وب سایت، قوانین و شرایط استفاده از آن را به دقت مطالعه نمایید. با بازدید از این سایت، شما مشخص می کنید که شرایط این قرارداد را پذیرفته اید و به مفاد آن آگاه هستید.

ما کاملاً قانونی و نظام مند هستیم :

فروشگاه اینترنتی رویین کالا یک فروشگاه کاملاً قانونی بوده و تمام فعالیت های آن بر مبنای استانداردهای تجارت الکترونیک صورت می گیرد. پس ما علاوه بر حفظ حریم شخصی برای شما امکان خرید سریع، راحت و مطمئن را فراهم می آوریم. همچنین نماد اعتماد الکترونیکی برای جلب اعتماد بیشتر شما مشتریان گرامی در حال اخذ می‌باشد. با کلیک بر روی نماد اعتماد الکترونیکی امکان مشاهده اعتبار و صلاحیت فروشگاه اینترنتی وجود دارد.

شرایط اولیه برای خرید:

برای استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی روئین کالا می توانید مراحل خرید خود را اینترنتی انجام دهید و ثبت سفارش نمایید. در صورتی که مایل هستید هزینه کالای خود را به صورت اینترنتی پرداخت کنید باید در یکی از بانک های معتبر ایران حساب بانکی داشته و کارت بانکی حاوی رمز دوم داشته باشید. در صورتی که تحویل در محل را انتخاب می کنید باید کارت شنایی معتبر همراه داشته باشید.

حفظ رمز عبور بر عهده مشتری گرامی می باشد:

ما در فروشگاه اینترنتی روئین کالا برای رعایت حریم شخصی شما کاربران و مشتریان عزیز و گرامی، رمز عبور حساب کاربری شما را به هیچ وجه برای شخص یا سازمان دیگری فاش نمی کنیم؛ و تقاضا داریم که شما کاربران گرامی هم در راستای حفظ این ارزش بکوشید و رمز عبور خود را برای دیگران فاش نکنید. بدیهی است که در صورت فاش کردن رمز عبور حساب کاربری برای دیگران، مسئولیت هرگونه سوء استفاده از اطلاعات حساب کاربری بر عهده خودتان است.

ارسال کالا به مشتری:

پس از ثبت سفارش و پرداخت بسته به نوع و کالای مورد نظر، ارسال و حمل از ۳ تا ۱۰ روز طول خواهد کشید. هزینه حمل بر عهده مشتری خواهد بود مگر در مواردی برای مشتریان خاص سایت روئین کالا.

هدف ما جلب رضایت شماست:

برای همه شما مشتریان و کاربران گرانقدر خریدی آسوده و رضایت بخش را آرزو می کنیم. همه ی تلاش و کوششی که برای حفظ حریم شخصی و… می کنیم برای جلب رضایت شما خریداران و مشتریان گرانقدر می باشد. رضایت خاطر شما هدف نهایی ماست.

روئین کالا در خدمت شماست.
ارسال با واتساپ